Żaluzje drewniane z montażem – oferta firmy Winrol

Żaluzje drewniane z montażem – oferta firmy Winrol
Działają w branży
Charakterystyka

Winrol jest doświadczoną firmą, która od lat projektuje, dobiera i instaluje różnego typu rolety i żaluzje. Jej klientami są zarówno osoby prywatne, jak i instytucje. Oferta Winrol obejmuje m.in żaluzje i rolety drewniane, dachowe, zasłony na duże okna, modne rolety typu rzymskiego oraz żaluzje aluminiowe i plisowane.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Specjaliści zatrudnieni w firmie gwarantują indywidualne doradztwo i profesjonalną wycenę wraz z pomiarami okien tak, by wybrany model osłon pasował na nie idealnie. Dodatkowo dwa lata gwarancji zarówno na sam produkt, jak i na usługę montażu, co zapewnia klientom możliwość wykonania dla nich bezpłatnych poprawek, jeśli okazałyby się konieczne.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Hitem sprzedażowym marki są żaluzje drewniane będącą pięknym połączenie funkcjonalności z dużą estetyką wyglądu pozwalającą na cieszenie się elegancją wnętrza. Takie drewniane żaluzje wykonywane są z bambusa oraz drzew egzotycznych, zależnie od wyboru klienta. Winrol to gwarancja wysokich standardów pracy i szybka realizacja zamówień.

WinRol Rolety i Żaluzje

Gdzie dzwonić
506276482
Gdzie ich znaleźć
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Ich Regon
022023461
Ich NIP
8982119415
  • Żaluzje drewniane z montażem – oferta firmy Winrol
  • Żaluzje drewniane z montażem – oferta firmy Winrol