Wilczynsky Studio – centrum auto detailingu we Wrocławiu

Wilczynsky Studio – centrum auto detailingu we Wrocławiu
Działają w branży
Charakterystyka

Firma Wilczynsky to niekwestionowany lider, w zakresie pielęgnacji samochodów. Bogata oferta obejmuje profesjonalne usługi takie jak fachowe ręczne mycie premium, efektowną renowację lakieru, wyspecjalizowane woskowanie, skuteczne pranie tapicerki, a także stabilne zabezpieczenie powłoki lakierowej, bezpiecznymi środkami ochronnymi.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.1

Co więcej, aby sprostać oczekiwaniom klientów, specjaliści z przedsiębiorstwa oferuje designerskie oklejanie samochodu, a także modny detaling wnętrza auta. Lata doświadczenia w branży, doskonała znajomość tematyki, fachowa wiedza i ogromna pasja, sprawiają, że wszystkie działania są wykonywane profesjonalnie i niezwykle rzetelnie.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.2

Konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do każdego zlecenia, miła i uprzejma obsługa oraz bezpieczne środki czyszczące. Oddając samochód do firmy Wilczynsky, masz pewność, że odbierzesz swoje auto w doskonałym stanie, perfekcyjnie wyczyszczone i designersko odmienione od strony wizualnej. Skontaktuj się już dziś z biurem obsługi klienta i umów się na wolny termin.

Wilczynsky Studio

W internecie
Gdzie dzwonić
717351727
Gdzie ich znaleźć
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
Ich Regon
365477452
Ich NIP
8952095058
  • Wilczynsky Studio – centrum auto detailingu we Wrocławiu
  • Wilczynsky Studio – centrum auto detailingu we Wrocławiu