Senator Wrocław – meble na wymiar

Senator Wrocław – meble na wymiar
Działają w branży
Charakterystyka

Szafa to jeden z najważniejszych elementów w każdym domu. Jeżeli potrzebna jest Wam jest dobra szafa, która będzie w stanie zgromadzić wszystkie Wasze rzeczy, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Senator to ludzie, którzy już od dawna wspierają swoich klientów, ciesząc się dobrą opinią. Jest nam bardzo miło z tego powodu, że nasze usługi polecacie kolejnym osobom.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Tworzymy szafy przesuwne, które dopasowane są na wymiar do każdego pomieszczenia. Jeżeli tylko jest taka możliwość, to umieszczamy je we wnękach, dzięki czemu w lepszy sposób jesteście w stanie wykorzystać dostępną przestrzeń. Tworzymy szafy na wymiar w przedpokojach, w sypialni, w pokojach dzieci, w salonie - wszędzie tam, gdzie taki mebel jest potrzebny.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Szafy wnękowe wykonujemy z najlepszych materiałów, dzięki czemu są one nie tylko pojemne, ale również bardzo solidne. Wytrzymają one w Waszych domach przez wiele lat. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do firmy Senator.

Meble Senator

Gdzie dzwonić
713739171
Gdzie ich znaleźć
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
Ich Regon
930210370
Ich NIP
8981027148
  • Senator Wrocław – meble na wymiar
  • Senator Wrocław – meble na wymiar