Reklamowe24

Reklamowe24
Nazywają się:
Reklamowe24
Działają w branży:
Charakterystyka:

Profesjonalne gadżety z firmy Reklamowe24 pomogą w kampanii reklamowej firmy. Pomysłowe słodycze reklamowe to sposób na skuteczną promocję na różnorodnych targach czy konferencjach. Estetycznie opakowane cukierki albo czekoladki reklamowe będą również idealnym prezentem okolicznościowym.

Świąteczne życzenia dla kontrahentów czy klientów, a może podziękowania z tytułu owocnej współpracy – słodycze reklamowe z logotypem firmy to dobry upominek na każdą okazję. Czołowy producent gadżetów z Łodzi proponuje także niebanalne czekolady, herbaty czy inne produkty delikatesowe z nadrukiem Twojej firmy.

Doskonałe belgijskie czekoladki reklamowe w zróżnicowanych formach i kształtach to idealny sposób na zaskarbienie sympatii osób obdarowywanych. Landrynki, miętówki czy krówki w spersonalizowanych pudełkach, kalendarze adwentowe czy słodkie karnety okolicznościowe – to wszystko przy odpowiednim zamówieniu w Reklamowe24 może stać się idealnym nośnikiem reklamy. Sprawdź produkty i skontaktuj się w celu realizacji zamówienia.

W internecie:
Gdzie dzwonić:
426305515
Gdzie ich znaleźć:
ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
Ich Regon:
100285554
Ich NIP:
7262552678