P.G. GROUP Sp. z o.o. – wykrawanie blach Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – wykrawanie blach Wrocław
Działają w branży
Charakterystyka

Nasza firma P.G. Group zajmuje się oferowaniem produktów z zakresu przemysłu, budownictwa oraz wykończeniowych wykonanych ze stali. Na rynku działamy od wielu lat, mogąc pochwalić się nie tylko bardzo szeroką ofertą, ale także przestrzeganiem przepisów i norm, dbaniem o satysfakcję naszych klientów, ale także wykonywaniem produktów spełniających najwyższe standardy.

Wykrawanie blach Wrocław fot.1

Poza dostarczaniem wysokiej jakości produktów oferujemy między innymi usługi z zakresu wykrawania blach, cięcia laserowego, gięcia, perforacji czy też zaginania. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i dlatego możemy zapewnić, że będzie on zadowolony ze standardów obsługi, jakie dla niego świadczymy. Wśród produktów, które dostarczamy, znajdują się obróbki blacharskie, kalenicę baryłkowe, panele dachowe, blachy trapezowe, okna dachowe i wiele innych produktów.

Wykrawanie blach Wrocław fot.2

Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na zagwarantowanie, że wszystkie produkty, które oferujemy wykonane są zawsze według najwyższych standardów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Gdzie dzwonić
713169301
Gdzie ich znaleźć
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Ich Regon
932645847
Ich NIP
8961302657
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – wykrawanie blach Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – wykrawanie blach Wrocław