Kielo Pompy Beczkowe

Kielo Pompy Beczkowe
Działają w branży
Charakterystyka

Poszukujesz odpowiedniej pompy do wypomopowania wody z piwnicy? A może jesteś przedsiębiorcą i interesują cię pompy przemysłowe? Nie ważne, jakiej pompy szukasz! W naszym sklepie kielo.pl znajdziesz wszelkiego rodzaju pompy zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego. Dzięki możliwości szerokiego wyboru różnych rodzajów pomp każdy znajdzie coś dla siebie.

Pompy beczkowe mogą być używane zazwyczaj do opróżniania zbiorników o maksymalnej pojemności 200 l. Sprawdzą się one w przypadku pracy z wszelkimi - również niebezpiecznymi - chemikaliami. Pompy dozujące z kolei zapewniają bardzo wysoką dokładność dozowania pobieranej substancji. Mogą być stosowane również do różnych cieczy w tym żrących chemikaliów.

Kolejnym rodzajem są pompy membranowe, które doskonale sprawdzą się w pompowaniu każdego rodzaju cieczy, ale przede wszystkim tych, o podwyższonej lepkości. W naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór pomp magnetycznych, które mogą służyć zarówno jako tradycyjne pompy, jak i środki do transportu cieczy niebezpiecznych.

Te i wiele innych pomp i akcesoriów do nich znajdziecie Państwo na stronie kielo,pl.

W internecie
Gdzie dzwonić
756409002
Gdzie ich znaleźć
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Ich Regon
122961742
Ich NIP
7352858145
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe