Blacharz w Auto-Master Wrocław

Blacharz w Auto-Master Wrocław
Działają w branży
Charakterystyka

Firma Auto-Master to rodzina firma oferująca naprawy aut powypadkowych. Wśród oferowanych usług można znaleźć kompleksową naprawę samochodu po wypadku, między innymi naprawa uszkodzonego nadwozia i lakierowanie samochodu. Naprawy panelowe, wymiana poszczególnych fragmentów nadwozia, lakierowanie całych pojazdów, ale także pojedynczych elementów - wszystko w zależności od tego jak bardzo ucierpiał samochód w wypadku lub stłuczce.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.1

Każdy zabieg odbywa się z wykorzystaniem najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu oraz wysoce specjalistycznych technologii. Usługi wykonywane są z wysoką gwarancją, całkowicie profesjonalnie, szybko i w zgodzie z wymaganiami producentów pojazdów.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.2

Ogromną zaletą firmy Auto-Master jest wieloletnie doświadczenie przekazywane w rodzinnej firmie, a także najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku motoryzacyjnym. Firma oferuje także samochód zastępczy na czas napraw. Każdorazowo naprawa wyceniana jest indywidualnie, w zależności od wykonywanych prac i ich czasochłonności.

W internecie
Gdzie dzwonić
713555131
Gdzie ich znaleźć
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
Ich Regon
930263923
Ich NIP
8940026086
  • Blacharz w Auto-Master Wrocław
  • Blacharz w Auto-Master Wrocław