Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych

Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych
Działają w branży
Charakterystyka

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej drukarni Artibau. Naszą specjalnością są etykiety samoprzylepne i jesteśmy pierwszą drukarnią etykiet na roli na obszarze Dolnego Śląska. Podczas realizacji usług stosujemy technologię opartą o druk na wąskiej wstędze. Pozwala nam to na realizację niewielkich nakładów produkcyjnych, etykiet na bieżące potrzeby czy też etykiet spersonalizowanych według konkretnych wymagań klienta.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau fot.1

Wszystkie wykonane przez nas etykiety charakteryzują się odpornością na czynniki mechaniczne, chemiczne czy też atmosferyczne. Spowodowane jest to faktem, że stosujemy atrament UV, który jest naprawdę bardzo wysokiej jakości. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, a zamówienia staramy się wykonywać możliwie jak najszybciej w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau fot.1

Wykonujemy etykiety cyfrowe pełnokolorowe, wielowarstwowe z drukiem od strony kleju oraz saszetki różnego rodzaju. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z oferowanych przez nas możliwości. Zapewniamy najwyższe standardy.

Gdzie dzwonić
717822678
Gdzie ich znaleźć
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
Ich Regon
020841468
Ich NIP
8971746284
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych